28 Kasım 2014 Cuma

Oradaydım: Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması


Bursa Merinos Atatürk Kültür Merkezi bugünlerde iş arayanlar, iş verenler ve tabii ki İnsan Kaynakları çalışanlarına ev sahipliği yapıyor. Firma standları, söyleşiler, eğitimler, firma sunumları ile dopdolu bir etkinlik olmuş. Üstelik tüm halkın katılımına açık ve ücretsiz. Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi, Bursa Çalışma ve İş Kurumu ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odasının katkılarıyla düzenlenen etkinlikte emeği geçen herkesi kutluyorum. Tek eleştirim internet ortamında etkinliğin daha yaygın ve düzenli duyurulabileceği yönünde. Nitekim etkinlik programının şöyle düzgün indirilebilir bir formatına (pdf gibi) bir türlü ulaşamadım, ulaşabilen varsa uyarsın lütfen.

Etkinlik 27-28-29.11.2014 tarihlerinde 10.00-18.00 arası sürecek. Anlayacağınız hala katılmadıysanız yarın son gün. Katılma şansı bulunanların kaçırmamalarını öneririm.

1 yorum:

 1. Sevgili Kariyer Dostları,

  Günümüzün en büyük sorunu işsizlik ve kariyerdeki yetersizliktir.

  İşte bu sorunları çözmek üzere yepyeni bir kariyer sitesi geliştirdik.

  İş Arama ve İş İlanına Yüksek Ücret Ödeme Devri Sona Eriyor !
  Çoğu işsiz yada işini değiştirmek isteyenler çeşitli kariyer sitelerinde saatlerce iş aramaktan, cv doldurmaktan ve yaptığı iş başvurularına cevap alamamaktan bıkmış durumdadır.

  Kariyer sitesi tekeli nedeniyle, İşverenler ise çok yüksek rakamlarda iş ilanı vermek zorunda kalmaktadır.

  İşte bu dertlere son veren yeni nesil kariyer sitesi http://www.kariyername.com yayın hayatına başladı...

  Sizleri de sitemizde görmekten onur duyarız !

  Saygılarımızla

  YanıtlaSil